Aktualności

Znamy zwycięzców Konkursu "Działaj z nami - Seniorami!"

Znamy zwycięzców Konkursu "Działaj z nami - Seniorami!"

20.12.2017, Administrator

18 grudnia oficjalnie zakończyliśmy tegoroczny projekt skierowany do seniorów. Forum Aktywnych Seniorów było kolejnym spotkaniem, podczas którego nasi uczestnicy mogli się spotkać, wymienić doświadczeniami, a także opowiedzieć pozostałym grupom o przeprowadzonych przez siebie akcjach wolontariackich. Podczas spotkania rozstrzygnęliśmy także tegoroczną edycję konkursu "Działaj z nami - Seniorami!".

18 grudnia oficjalnie zakończyliśmy tegoroczny projekt skierowany do seniorów. Forum Aktywnych Seniorów było kolejnym spotkaniem, podczas którego nasi uczestnicy mogli się spotkać, wymienić doświadczeniami, a także opowiedzieć pozostałym grupom o przeprowadzonych przez siebie akcjach wolontariackich.

Podczas spotkania rozstrzygnęliśmy także tegoroczną edycję konkursu "Działaj z nami - Seniorami!". W tym roku pierwsze miejsce w konkursie zajęła grupa z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Oświęcimiu z akcją wolontariacką pt. "Babcine bajki". Wyróżnienie otrzymała grupa z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kluczach za akcję wolontariacką "Kluczewski Piknik Senioralny-Samo Zdrowie". Gratulujemy wszystkim grupom, które wzięły udział w konkursie!

Przypomnijmy: wyjazd integracyjny do Zakopanego, szkolenia, warsztaty, akcje wolontariackie, a wreszcie wizyta studyjna w Warszawie oraz Forum Aktywnych Seniorów - wiele się działo w ciągu ostatnich miesięcy, by rozwijać wolontariat seniorów w naszym województwie!

Od siebie dodam tylko, że dziękuję Państwu za ostatnie miesiące współpracy. Za obecność, uśmiech i wielką radość z życia! Cieszę się, że mogłam poznać każdego z Państwa :)

Agnieszka Iwan
Opiekun merytoryczny projektu 

Konkurs „DZIAŁAJ Z NAMI-SENIORAMI!” jest realizowany w ramach projektu “Rozwijamy wolontariat seniorów w Małopolsce” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

Logo-Małopolska-H-rgb

Patronat Honorowy: Jacek Krupa - Marszałek Województwa Małopolskiego

Galeria zdjęć

zostań
wolontariuszem
Znajdź
wolontariusza
Newsletter
Wydarzenia
luty 2019
pn wt sr cz pt so nd
- - - - 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 - - -
- - - - - - -
Zobacz szczegóły »
Good Deeds Day Polska

Warning: getimagesize(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /public_html/edc_engine/Widget/DVO.php on line 20

Warning: getimagesize(http://www.wolontariat-malopolska.pl/konkurs-barwy-wolontariatu-2018.html): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /public_html/edc_engine/Widget/DVO.php on line 20

Warning: getimagesize(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /public_html/edc_engine/Widget/DVO.php on line 6

Warning: getimagesize(http://www.wolontariat-malopolska.pl/konkurs-barwy-wolontariatu-2018.html): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /public_html/edc_engine/Widget/DVO.php on line 6
Ogólnopolska Sieć Centrów Wolontariatu
ngo
Poznaj.Decyduj.Działaj!