Aktualności

 “Good Deeds Day Polska-przyłącz się!”-spotkanie informacyjne dla organizacji i instytucji

“Good Deeds Day Polska-przyłącz się!”-spotkanie informacyjne dla organizacji i instytucji

19.01.2017, Administrator

Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie zaprasza krakowskie organizacje i instytucje do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym wydarzenia Good Deeds Day Polska, które już niedługo, bo 2 kwietnia 2017 r. po raz pierwszy zostanie zorganizowane na terenie naszego kraju.

W tym roku Good Deeds Day dotarło także do Polski. Wizją Good Deeds Day Polska, jest czynienie społeczeństwa lepszym, bardziej otwartym na drugiego człowieka i jego potrzeby. Zależy nam na tym, by pokazać jak celebrować drobne uczynki na co dzień, ponieważ każdy dzień jest do tego dobry. Poprzez zachęcenie ludzi do udziału w akcjach dobroczynnych na rzecz organizacji i placówek potrzebujących pomocy, chcemy realizować hasło towarzyszące GDD Polska “Razem dla wspólnego dobra!”.Celem akcji dobroczynnych jest odpowiedź na realne potrezby innych ludzi i naszego środowiska. 

Kiedy

Good Deeds Day Polska zostanie zorganizowane 2 kwietnia 2017 r.
Zapamiętajcie tę datę i dołączcie do wydarzenia!

Gdzie?

Good Deeds Day Polska organizowane będzie na terenie Małopolski.
Na Wasz udział czeka Kraków, Nowy Sącz, Olkusz, Brzeszcze i Osiek. 

Jak się włączyć?

Podczas Good Deeds Day Polska zorganizowane zostaną akcje dobroczynne, których istotą jest odpowiedź na realne potrzeby innych ludzi i naszego środowiska. Akcje dobroczynne to współpraca i działanie. Poprzez nie chcemy zmieniać świat na lepsze.

Wolontariusze odmalują ławki i huśtawki dla dzieci, zagrają w szachy z samotnymi i starszymi, posadzą nowe drzewa w parku, przygotują ciepły posiłek dla potrzebujących albo dostarczą karmę dla bezdomnych zwierząt w schronisku i wiele innych… 

To tylko pomysły - my czekamy na prawdziwe potrzeby Twojej organizacji. Zgłoś je nam, a my postaramy się aby zostały zrealizowane podczas Good Deeds Day Polska. Poszukamy wolontariuszy i sponsorów, ludzi dobrej woli, którzy wesprą podopiecznych Twojej placówki. 

Organizatorzy

Organizatorem jest Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie, współorganizatorami są Lokalne Centra Wolontariatu w Małopolsce tj: Stowarzyszenie Sursum Corda w Nowym Sączu, Stowarzyszenie Dobroczynne Res Sacra Miser w Olkuszu oraz Ośrodek Pomocy w Brzeszczach we współpracy ze Stowarzyszeniem Inicjatyw Społecznych w Osieku. 

Spotkanie informacyjne

Weź udział w spotkaniu informacyjnym “Good Deeds Day Polska - przyłącz się!” i dowiedz się jak możesz stać się częścią tego wydarzenia o charakterze międzynarodowym.  

Opowiemy:

  • czym jest Good Deeds Day Polska?

  • jak dotychczas wyglądały obchody GDD na świecie,

  • jak możesz włączyć się do udziału?

  • jak zgłosić potrzebę Twojej organizacji, do udziału w akcji dobroczynnej?

  • dlaczego warto?

Spotkanie informacyjne: 26 stycznia 2017 r. o godz: 17:00, Centrum Obywatelskie przy ul.Reymonta 20 w Krakowie, II piętro,  sala konferencyjna nr 040.

Bardzo prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu mailowo: gddpolska@gmail.com lub telefonicznie 603 332 868 do dnia 23.01.2017r.

 

 

zostań
wolontariuszem
Znajdź
wolontariusza
Newsletter
Wydarzenia
styczeń 2018
pn wt sr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 - - - -
- - - - - - -
Zobacz szczegóły »
Poznaj.Decyduj.Działaj!
barwy wolontariatu
Ogólnopolska Sieć Centrów Wolontariatu
ngo