OFERTY WOLONTARIATU

Chłopska Szkoła Biznesu

Chłopska Szkoła Biznesu

Numer oferty: 0000648
Typ wolontariatu:
stały
Termin:
24.07.2017
Rodzaj organizacji:
instytucja

Małopolski Instytut Kultury w Krakowie poszukuje wolontariuszki/wolontariusza do współpracy przy promocji i rozwoju ekonomicznej gry symulacyjnej Chłopska Szkoła Biznesu.

Wolontariuszka/wolontariusz będzie zaangażowana w działania informacyjne i promocyjne dotyczące gry Chłopska Szkoła Biznesu m.in.: rekrutację uczestników szkoleń promocyjnych, pozyskiwanie nowych klientów, przygotowanie tekstów informacyjnych, aktualizację baz danych dotychczasowych klientów, bieżącą obsługę sprzedaży gry.

Poszukiwane kompetencje:
- komunikatywność
- samodzielność w działaniu
- solidność w wykonywaniu powierzonych zadań
- umiejętność redagowania tekstów
- zdolności organizacyjne 

Oferujemy:
- umowę o wolontariacie
- referencje
- zdobycie cennego doświadczenia
- elastyczny czas współpracy
- miłą atmosferę 


Więcej o grze Chłopska Szkoła Biznesu na stronie http://csb.mik.krakow.pl/

Czas trwania wolontariatu: II połowa sierpnia do końca września 2017 r.

Liczba godzin tygodniowo: do ustalenia

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: malinowska@mik.krakow.pl i opatrzenie e-maila tytułem: wolontariat_ CSB.

Prosimy o dopisanie na aplikacji następującej klauzuli

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie wolontariatu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2016, poz. 922 z późń. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”.

 

fot. Aleksandra Kuczara

Małopolski Instytut Kultury w Krakowie jest samorządową instytucją kultury Województwa Małopolskiego powstałą w efekcie modernizacji Małopolskiego Ośrodka Kultury. Od 2002 roku funkcjonujemy pod nową nazwą, której charakter wyznacza cele, jakie przed sobą stawiamy.

Promocja regionu

Promujemy i twórczo wykorzystujemy zasoby kulturowe Małopolski, dając mieszkańcom regionu możliwość aktywnego uczestnictwa w kulturze. Tworzymy autorskie projekty kulturowe dla wzmocnienia tożsamości regionalnej Małopolan. Zajmujemy się edukacją dotyczącą dziedzictwa kulturowego Małopolski, w tym dziedzictwa mniejszości narodowych i etnicznych. W działaniach promocyjnych szczególny nacisk kładziemy na wykorzystanie nowych technologii.

Kadry kultury

Wspieramy aktywność i kreatywność osób zajmujących się działalnością kulturalną. Poprzez szkolenia oraz tworzenie sieci współpracy zachęcamy do dzielenia się doświadczeniami, używania nowych metod i narzędzi pracy oraz eksperymentowania. Zależy nam na tworzeniu wspólnoty małopolskich podmiotów kultury, działających razem i wspierających się wzajemnie.

Badania i analizy

Obserwujemy i analizujemy procesy zachodzące w kulturze Małopolski. Realizujemy badania, opisujemy zjawiska, przygotowujemy kompleksowe informacje, formułujemy rekomendacje, które służą podmiotom sektora kultury w skutecznym wykorzystywaniu jego potencjału. Rezultaty naszej działalności upowszechniamy we współpracy z polskimi i europejskimi partnerami.

zostań
wolontariuszem
Znajdź
wolontariusza
Newsletter
Wydarzenia
czerwiec 2018
pn wt sr cz pt so nd
- - - - 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 -
- - - - - - -
Zobacz szczegóły »
Poznaj.Decyduj.Działaj!
barwy wolontariatu
Ogólnopolska Sieć Centrów Wolontariatu
ngo