OFERTY WOLONTARIATU

Wolontariat w Centrum Społeczności Żydowskiej w Krakowie (Jewish Community Centre)

Wolontariat w Centrum Społeczności Żydowskiej w Krakowie (Jewish Community Centre)

Numer oferty: 0000760
Typ wolontariatu:
stały
Termin:
01.01.2020
Miejsce:
Kraków, Miodowa 24

Centrum Społeczności Żydowskiej (JCC) w Krakowie jest tętniącym życiem miejscem, centrum edukacyjnym, kulturalnym i głównym punktem spotkań lokalnej społeczności. JCC jest organizacją, która w swoim założeniu, ma wychodzić naprzeciw sygnalizowanym potrzebom lokalnej społeczności. W tym celu zajmuje się realizacją różnorodnych projektów skierowanych do poszczególnych grup tworzących krakowską społeczność żydowską. Centrum jest miejscem umożliwiającym spotkanie różnych jej przedstawicieli, zarówno osób starszych, młodzieży jak i dzieci i ich rodzin, mieszkańców Krakowa i turystów choćby podczas cotygodniowo organizowanych kolacji szabatowych.

Wolontariat skierowany jest do studentów a program wolontariatu ma charakter edukacyjny. Obejmuje prace na rzecz Centrum oraz uczestnictwo w spotkaniach z członkami JCC, warsztatach, wycieczkach, które są szansą na pogłębienie wiedzy na żydowskie tematy. Obowiązki pełnione w recepcji JCC należą do głównych, w które angażują się wolontariusze. Ponadto  pomagają także w przygotowaniu świąt żydowskich oraz w drobnych pracach biurowych. Wymagana dyspozycyjność to 3 godziny tygodniowo. 

Więcej informacji, zdjęcia i inne materiały można znaleźć na stronie JCC: http://www.jcckrakow.org/en/community/volunteers

Osoby zainteresowane prosimy o kontaktowanie się bezpośrednio z koordynatorem wolontariatu, panią Olgą Danek:

adres e-mail: olga.danek@jcckrakow.org

zostań
wolontariuszem
Znajdź
wolontariusza
Newsletter
Wydarzenia
październik 2018
pn wt sr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 - - - -
- - - - - - -
Zobacz szczegóły »
Good Deeds Day Polska
barwy wolontariatu
Ogólnopolska Sieć Centrów Wolontariatu
ngo
Poznaj.Decyduj.Działaj!